osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın

Recep Çıplak İlçe Danışma Meclisi Toplantısına Katıldı

Eklenme Tarihi: 13.03.2019 / 0:07:55
Bu haberi 2331 kişi okudu.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak İlçe teşkilatının haftalık gerçekleştirdiği ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.

facebook google+

Ak Parti ilçe teşkilatının haftalık yapmış olduğu danışma meclisi toplantısı ilçe binasında gerçekleştirildi. Toplantıya Ak Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanı Hakkı Güngör ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, kadın kolları ve gençlik kollarının yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Milletvekili Oğuzhan Kaya, ilçe yönetiminden çalışmalar ile ilgili bilgiler alarak partililerle istişarelerde bulundu. Seçime kısa bir süre kaldığını belirten Kaya, bu süre zarfında çok daha sıkı bir çalışma yaparak her vatandaşa ulaşıp gönlüne dokunup, gönül belediyeciliğinin anlatılması gerektiğini belirtti.

İl Başkanı Yusuf Ahlatçı konuşmasında, Ak Partinin kuruluşundan bugüne kısa notlar vererek, ülkenin üzerine oynanan oyunların hiçbirinin tutmadığını genel başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milletini arkasına alarak dik duruşu sayesinde ülkenin bu günlere geldiğini dile getirdi. Bu güne kadar çeşitli oyunlarla ülkeyi karıştırmak isteyenlerin ve hiç birinde başarılı olamayanların elinde sadece yaklaşan yerel seçimlerin kaldığını belirterek, bu seçimde Ak Partinin oyunun düşmesini bekleyenlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dimdik duran bu milletin bir kez daha ders vereceğine inancının tam olduğunu söyledi.

İlçe Başkanı Hakkı Güngör il teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, il başkanı ve yönetim kurulu üyelerine seçim çalışmaları kapsamında yapmış oldukları destek ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Yaptıkları çalışmalar ve hayata geçirmeye hazırladıkları projeler ile ilgili bilgiler veren Recep Çıplak, il teşkilatına da başarılar diledi.

ANKET
İstanbul Yolunda Kaç Noktaya Üst Geçit Gerekli?
Daha Fazla Üst Geçit Yapılmalı
Sadece Bu Üç Kavşağa
Yalnızca Karayolları Kavşağı
Yalnızca Kamil Kavşağı
Yalnızca Emniyet Kavşağı
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.