osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın

Elif İletişim Osmancık'ta hizmete açıldı

Eklenme Tarihi: 11.04.2019 / 8:37:05
Bu haberi 2320 kişi okudu.

Osmancık Vodafone Mağazası Elif İletişim, törenle hizmete açıldı.

facebook google+

Osmancık İlçesi Yazı Mahallesi Org. Ahmet Çörekçi Caddesi PTT yanında hizmet verecek olan Vodafone Osmancık Mağazası Elif İletişim'in açılış törenine çok sayıda davetli katıldı.

Alperen Burak Gökçe’nin sahibi olduğu Elif İletişim mağazasının açılışına Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Eski Belediye Başkanı Av. Bekir Yazıcı, İYİ Parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı, MHP’den seçilen Belediye Meclisi Üyesi İşadamı Fatih Ergün, İşadamı Mahmut Atmaca, İyi Parti’den seçilen Belediye Meclisi Üyesi İşadamı Kemal Yücel Kurşun, İşadamı Recep Çelik, Yazı Mahallesi Muhtarı Murat Haykır, Yeşilçatma Mahallesi Muhtarı İ. Ağah Bostancıer, bazı kurum ve kuruluşların yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Emekli imam Hatip Mustafa Dibek Hocanın yaptığı duaların ardından mağazasının açılış kurdelesini Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Av. Bekir Yazıcı, İYİ Parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı ve Belediye Meclisi Üyesi Fatih Ergün keserek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Protokol üyeleri, Osmancık’ta açılan böyle güzide bir teknoloji mağazasının açılışına katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Vodafone’nin tüm mağazalarında, müşterilerin akıllı telefonları dijital olarak deneyim yapabilmeleri için Dene Beni uygulaması, dijitalleşmenin son örneklerinin sunulduğu Evde İnternet ve Teknoloji Köşeleri, Vodafone 4.5G teknolojisinin denenebildiği özel bir alan bulunuyor. Çalışanların sadece satış değil 'dijital asistanlık' da yaptığı Vodafone mağazalarında, müşterilerin tüm cihaz kurulum ve veri transfer ihtiyaçları karşılanıyor.

Osmancık Elif İletişim mağazasının sahibi Burak Gökçe, ‘’Hattınızın üzerine cep telefonu almak isteyen müşterilerimizi, fatura ödemek isteyen müşterilerimizi, hattını Vodafone'a taşımak isteyen müşterilerimizi mağazamızda ağırlamak isteriz’’ şeklinde konuştu.

Dijital dönüşümüne liderlik etme hedefiyle hizmet veren mağazada teknoloji tutkunlarının en son teknolojileri deneyimleyip, keşfedebileceği bir "Teknoloji Köşesi" bulunuyor. Mağazada ayrıca, her müşterinin ihtiyacına uygun tarifeyi sorgulayabileceği ve tarifelerle ilgili tüm sorularının cevaplarını bulabileceği bir "Tarife Köşesi" de hazırlandı.

Müşterilerin evlerindeki rahatlığı hissedebilmeleri için sıcak, samimi ve kaliteli bir ortam sağlanan Vodafone’un global konseptteki mağazasında, müşterilere hizmet için her türlü kolaylıklar bulunuyor.

ANKET
İstanbul Yolunda Kaç Noktaya Üst Geçit Gerekli?
Daha Fazla Üst Geçit Yapılmalı
Sadece Bu Üç Kavşağa
Yalnızca Karayolları Kavşağı
Yalnızca Kamil Kavşağı
Yalnızca Emniyet Kavşağı
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.