osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın

Başkan Gelgör, Polis Teşkilatı´nın 174. kuruluş yıl dönümünü kutladı

Eklenme Tarihi: 11.04.2019 / 8:48:49
Bu haberi 2292 kişi okudu.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Türk Polis Teşkilatı´nın 174. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

facebook google+

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Türk Polis Teşkilatı´nın 174. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Türk Polis Teşkilatının 173´üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Gelgör, polis teşkilatının ülkemizin huzur ve güvenini sağlamak gibi kutsal bir göreve sahip olduğunu belirtti.

Gelgör mesajında; “Ülkemizin güvenliği, huzuru ve selameti için görev yapan Polis Teşkilatımızın 174. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, şehitlerimizi ve merhum gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, gazilerimize ve polislerimize sağlıklı ve huzurlu nice yıllar diliyorum. ”denildi.

ANKET
İstanbul Yolunda Kaç Noktaya Üst Geçit Gerekli?
Daha Fazla Üst Geçit Yapılmalı
Sadece Bu Üç Kavşağa
Yalnızca Karayolları Kavşağı
Yalnızca Kamil Kavşağı
Yalnızca Emniyet Kavşağı
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.