osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
Osmancık Gazeteciler Cemiyeti´nden Başkan Gelgör´e Ziyaret

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti´nden Başkan Gelgör´e Ziyaret

Eklenme Tarihi: 17.04.2019 / 10:36:22
Bu haberi 1199 kişi okudu.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçiminde Osmancık Belediye Başkanlığına seçilen ve 9 Nisan 2019 Salı günü aldığı mazbata ile göreve başlayan Ahmet Gelgör, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor.

facebook google+

Başkan Gelgör´e Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bilal Çevrim, Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Üyesi ve Onursal Başkanı Salim Savcı, Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Mustafa Işık, Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı, Osmancık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Özkan Özçelik Osmancık Tv Genel Yayın Yönetmeni Emrah Akıllı,  Basın İlan Kurumu Çorum Şube Müdürü Osman Bolluk, İHA Çorum Bölge Müdürü Bülent Özkaleli, ziyarette bulundu.

Cemiyet Başkanı Çevrim ve beraberindekiler başkanlık görevi dolayısıyla hayırlı olsun dileklerini iletirken, tebrik ve hayırlı olsun dikeklerini kabul eden Gelgör, ziyaretten memnun olduğunu kaydetti.

ANKET
İstanbul Yolunda Kaç Noktaya Üst Geçit Gerekli?
Daha Fazla Üst Geçit Yapılmalı
Sadece Bu Üç Kavşağa
Yalnızca Karayolları Kavşağı
Yalnızca Kamil Kavşağı
Yalnızca Emniyet Kavşağı
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.