osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın

Gelgör'ün ilk işi çevre düzenlemesi

Eklenme Tarihi: 18.04.2019 / 9:53:17
Bu haberi 2477 kişi okudu.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, göreve gelir gelmez çevre düzenlemesi çalışmalarına başladı.

facebook google+

Gelgör, eski Belediye Başkanı Hamza Karataş döneminde başlatılan Kızılırmak ıslah projesi kapsamında yarım kalan sahil kenarı çalışmalarını tekrar başlattı.

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte çay bahçelerinin bulunduğu Kızılırmak sahil yolu yeniden düzenleniyor.

Kızılırmak sahilinde hummalı çalışmayı gören vatandaşlar, "başkan hızlı başladı" yorumlarını yapmaya başladılar.

Kızılırmak ıslah projesi kapsamında Kızılırmak sahilinde belediye arkasında kalan yolun yeniden yapılması için düğmeye basıldı. Hafriyat çalışmaları nedeniyle iş makinası ve kamyonların geçerek bozduğu sahil yolunda bulunan kilit parke taşları sökülerek taşınmaya başladı. Önümüzdeki günlerde çalışması bitecek olan sahil yolu, çay bahçeleri ile daha güzel olacağa benziyor.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör; "Kızılırmak sahil çevre düzenlemesine başlandı. Kızılırmak kenarı eskiden olduğu gibi vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebileceği, yürüyüş yapabileceği, misafirlerini ağırlayabileceği bir sosyal alana dönüşecektir. Hayırlı olsun" dedi.

ANKET
İstanbul Yolunda Kaç Noktaya Üst Geçit Gerekli?
Daha Fazla Üst Geçit Yapılmalı
Sadece Bu Üç Kavşağa
Yalnızca Karayolları Kavşağı
Yalnızca Kamil Kavşağı
Yalnızca Emniyet Kavşağı
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.