osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.

Başkan Gelgör´den Erkan Dündar´a Ziyaret

Eklenme Tarihi: 02.12.2019 / 23:08:44
Bu haberi 2291 kişi okudu.

Osmancık Belediyesi, yakalandığı kanser sebebiyle sol ayağı kesilen 29 yaşındaki Erkan Dündar´ı evinde ziyaret etti.

facebook google+

Ziyarete Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, Kent Konseyi Başkanı Ayhan Eravcı, Belediye Meclis Üyeleri Seher Piriççi Kökez, Fatih Ergün, Kemal Arslan, Şeref Keskin, Mahmut Atmaca ve İsmail Akgöl katıldı.

Başkan Gelgör, Dündar ailesinin sıkıntı ve ihtiyaçlarını dinledikten sonra, “Belediye olarak elimizden geldiğince ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışacağız” dedi.

Ziyarette Erkan´ın ihtiyaçlarının yanı sıra yaşam alanları olan evleri de incelenip eksik olarak görülenler not edildi. En kısa zamanda daha iyi hayat şartları için çalışmalara başlanacak.

Osmancık Esentepe Mahallesi´nde annesinin yanında yaşayan %63 engelli raporu bulunan 29 yaşındaki Erkan Dündar´ın geçtiğimiz Ekim ayında yakalandığı kanser sebebiyle sol ayağı kesilmişti.

Kayıtlı veri bulunamadı...
ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.