osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.
OSFED'e Oğuzhan Er seçildi

OSFED'e Oğuzhan Er seçildi

Eklenme Tarihi: 02.12.2019 / 23:35:39
Bu haberi 2273 kişi okudu.

Osmancık Dernekler Federasyonu'nun (OSFED) Genel Kurulu İstanbul'da yapıldı.

facebook google+

Küçük Çekmece Öğretmen Evi'nde yapılan genel kurula katılım yoğun oldu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan genel kurulda faaliyet raporu okunduktan seçimlere geçildi.

Tek liste ile girilen seçimde Av. Oğuzhan Er, Başkanlığındaki teklif edilen Yönetim Kurulu listesi katılımcıların tamamının oyları ile kabul edildi. Genel Kurul sonucuna göre önceki Osder Başkanı Oğuzhan Er Osfed Başkanı olurken eski Osder Başkan Yardımcısı Şerif Yedek'de Osder Başkanı oldu. Genel Kurula Ak Parti Avcılar İlçe Başkanı Yaşar Karaarslan, Dr. Ahmet Nabi Kızmaz, Çordef Başkanı İsmail Gölten, Dünya Çorumlular Platformu Başkanı Tevfik Göktürk, ÇESİAD Başkanı Murat Başer de katıldı.

 

Kayıtlı veri bulunamadı...
ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.