osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
Evlerinde ziyaret ettiler

Evlerinde ziyaret ettiler

Eklenme Tarihi: 07.12.2019 / 16:59:27
Bu haberi 2427 kişi okudu.

Osmancık Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Halise Babayiğit ve Yönetim ekibi Evde Bakım hizmeti alan hastaları ziyaret ederek, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutladı.

facebook google+

Osmancık Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Halise Babayiğit ve Yönetim ekibi Evde Bakım hizmeti alan hastaları ziyaret ederek, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutladı büyük engel sevgisizliktir." dedi.

Başhekim Op. Dr. Halise Babayiğit ve Yönetim ekibi, "Hayatı paylaşmak için engel yok...Engel; elde, ayakta, gözde, dilde, kulakta ve zihinde değil, asıl engel; onları görmeyen gözlerde, onlara koşmayan ayaklarda, onlara uzanmayan kollarda ve onları sevmeyi bilmeyen yüreklerdedir. En büyük engel sevgisizliktir." dedi.

 

Kayıtlı veri bulunamadı...
ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.