osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
Cebeci'den Sincan Belediye Başkanına ziyaret

Cebeci'den Sincan Belediye Başkanına ziyaret

Eklenme Tarihi: 07.12.2019 / 17:14:19
Bu haberi 2325 kişi okudu.

Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, Ankara Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan'ı ziyaret etti.

facebook google+

Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, Ankara Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan'ı ziyaret etti.
Başkan Yardımcısı Cebeci, Gençlik yılları Osmancık'ta geçen ve İiçe halkının hemşehrileri olarak benimsediği Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan'a makamında ziyarette bulundu. 
Başkan Ercan ile bir süre sohbet eden Cebeci, Osmancıklı hemşehrilerinin selamını iletti. Görüşmede Osmancık hakkında istişarede bulunuldu. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ercan, Osmancık halkına selamlarını iletti. Başkan Ercan, gençlik yıllarının geçtiği Osmancık ilçesine Ekim ayında bir ziyarette bulunmuş ve Osmancık Belediyesinin düzenlediği Pirinç Festivaline katılmıştı.

Kayıtlı veri bulunamadı...
ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.