osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
Madalya ve beratları verildi

Madalya ve beratları verildi

Eklenme Tarihi: 09.12.2019 / 17:13:29
Bu haberi 2319 kişi okudu.

Kıbrıs Barış Harekâtına katılan 5 gaziye, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan tarafından madalyaları ve beratları teslim edildi.

facebook google+

Kıbrıs Barış Harekâtına katılan 5 gaziye, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan tarafından madalyaları ve beratları teslim edildi.

Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, gazileri makamında ağırlayarak, bir süre görüştü. Kaymakam Alkan, gazilerle ayrı ayrı ilgilenerek, harekât döneminde yaşadıkları sıkıntıları dinledi.

Kaymakam Alkan, gazilere ödüllerini vererek, "Kıbrıs Barış Harekâtı gazilerimizi tebrik ediyorum. Tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun” dedi. Madalyalarını alan gaziler Yurdaşen Yılmaz, Sami Tulay, Mustafa Aslan, Mehmet Karaca ve Halil Ertürk Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan’a teşekkür etti.

 

 

Kayıtlı veri bulunamadı...
ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.