osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
Başkan Gelgör, incelemelerde bulundu

Başkan Gelgör, incelemelerde bulundu

Eklenme Tarihi: 10.12.2019 / 22:35:13
Bu haberi 2350 kişi okudu.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı'nda incelemelerde bulundu.

facebook google+

Beraberinde Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci ile birlikte Muhsin Yazıcıoğlu Parkına giden Başkan Gelgör, vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.
Yapılan çalışmalar hakkında ön bilgi alan Gelgör, değerlendirmelerde bulundu.
Başkan Gelgör, inceleme sırasında vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaştı. Başkan Gelgör ve ekibini gören parkta güneşi fırsat bilerek yürüyüş yapan vatandaşlar yapılan çalışmalar ve hizmetler için teşekkür ettiler.

 

Bazı vatandaşlar Başkan Ahmet Gelgör ve ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler. Başkan Gelgör, yaptığı açıklamada "Biz göreve geldiğimiz günden bugüne kadar desinler diye hizmet yapmadık. Vatandaşın yararına olan işlere imza attık. Bütün çalışmalarımızda kamu yararını ön plana aldık. Yaradılanı sev, yaradandan ötürü desturu ile hareket ettik ve ediyoruz. Allah rızasını ön plana alarak çalışacağız ve çalışıyoruz. Bizlere Allah razı olsun deseler yeter" dedi.

Kayıtlı veri bulunamadı...
ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.