osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.
Sağlık taramasından geçtiler

Sağlık taramasından geçtiler

Eklenme Tarihi: 13.02.2020 / 21:35:16
Bu haberi 2370 kişi okudu.

Osmancık Belediyesi'nde belediye çalışanlarına 'İş Sağlığı ve Güvenliği' kapsamında Periyodik Sağlık taraması yapıldı.

facebook google+

Belediye Kültür Sitesi'nde Mobil araç ile gerçekleştirilen sağlık taramasında; Osmancık Belediyesi'nin birçok biriminde çeşitli sınıfta çalışan personeller sağlık taramasından geçirildi.

6331 sayılı Kanun ve İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personellerinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmeliği kapsamında "Çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinde en geç yılda bir defa olmak üzere periyodik muayene tekrarlanır" hükmü doğrultusunda gerçekleştirilen sağlık taraması ile çok tehlikeli sınıfta görev yapan personellerin periyodik sağlık taramaları gerçekleştirildi.

Yazı İşleri Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen periyodik sağlık taraması ile çalışanların sağlıklarını korumaları ve verimli bir işgücü elde etmeleri amaçlandığı belirtildi. Osmancık Belediyesi'nin tüm personellerinin yıllık genel sağlık taraması, muayene ve tetkikleri arasında işitme testi, tam kan sayımı, akciğer filmi ve solunum fonksiyonları kontrolü yapıldı.

 

 

 

 

 

ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.