osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.

Türkiye sağlık çalışanlarını alkışladı

Eklenme Tarihi: 20.03.2020 / 14:36:45
Bu haberi 3188 kişi okudu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık çalışanlarını önce TBMM'deki milletvekillerine ardından da tüm Türkiye'ye alkışlattı.

facebook google+

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık çalışanlarını önce TBMM'deki milletvekillerine ardından da tüm Türkiye'ye alkışlattı. Yoğun mesai harcayan sağlık çalışanları için alkış isteyen Bakan Koca'nın "21.00'da milletimizi, bu alkış sesini Türkiye çapında, balkonlardan yükseltmeye davet ediyorum" paylaşımı sonrası yurt genelinde olduğu gibi Osmancık'ta da vatandaşlar saat 21.00'da balkonlara çıkarak sağlık çalışanlarını alkışladı. Türkiye genelinde vatandaşlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede özveriyle çalışan sağlık personeline teşekkür için evlerinin balkonlarından alkış tuttu.Bakan Koca'nın isteği sadece evlerindeki vatandaşların desteğiyle kalmadı. Yurt genelinde saatler 21.00'ı gösterdiğinde farklı şehirlerdeki vatandaşlar, evlerinin balkonlarından, sokaktan ve iş yerlerinden sağlık çalışanlarına alkışla destek verdi.

 

ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.