osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
Koronavirüs için web sitesi açıldı

Koronavirüs için web sitesi açıldı

Eklenme Tarihi: 24.03.2020 / 16:31:17
Bu haberi 2433 kişi okudu.

Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs Salgını sebebiyle Sağlık Bakanlığı tarafından web sitesi hayata geçirildi.

facebook google+

Koronavirüs Salgını’nı tanımak ve etkilerini ve gelişmeleri hakkında vatandaşın doğru bilgilere ulaşması ve farkındalığın artırılması için Sağlık Bakanlığı tarafından "Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19)” konulu Web sitesi https://covid19.saglik.gov.tr/tr/ adresinde hayata geçirildiği belirtildi.
Yapılan açıklamada, “Güncel ve doğru bilgi akışı için bu siteyi takip etmenizi ve hazırlanan kamu spotu videolarıyla ses kayıtlarının Radyo ve TV kanallarında yayınlanması hususunda desteğinizi rica eder, sağlıklı günler dileriz” ifadelerine yer verildi.

Vatandaşlar bu siteyi takip ederek Koronavirüs Salgını hakkında doğru bilgilere ulaşabilecek

ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.