osmancık, osmancık haber

Canlı Yayın
İlan / Reklam
Karaçay Yolunda Satılık Tarla
Karaçay yolunda. İstanbul yolundan buraya uzaklık tam 700 metre, tarlaya kadar yolu vardır. sondaj vurulursa su sorunu yok. 4 dönüm tapulu. Müracaat. Tel. 0505 656 86 41.
Çay Mahallesinde Satılık Ev
Gemici çay Mah tek katlı Müstakil iki tarafı yol köşebaşı 342 m2 arsa icinde olan ev SATILIKTIR. Tel.0505 656 86 41.
1 aylık ekmekleri karşılanacak

1 aylık ekmekleri karşılanacak

Eklenme Tarihi: 26.03.2020 / 0:08:11
Bu haberi 2362 kişi okudu.

Osmancık'ta uzun yıllardır hizmet veren Pala Ekmek, örnek bir davranış sergiledi.

facebook google+

Pala Ekmek Sahibi Fatih Eren, bir paylaşımda bulunarak, koronavirüs nedeni ile işinden belli bir süre ayrılan veya işten çıkartılan vatandaşların 1 aylık ekmeğini karşılayacaklarını duyurdu. Dünya geneline yayılan koronavirüs (Covid-19) sebebi ile alınan tedbirler artarken, vatandaşlar da birbirlerine destek olmaya çalışıyorlar.

Osmancık halkına hizmet veren Pala Ekmek de örnek bir davranış sergileyerek bu süreçte halkın yanında olduğunu gösterdi. Pala Ekmek, koronavirüs nedeni ile işinden belli bir süre ayrılan veya işten çıkartılan vatandaşların ekmeğini karşılayacak. 

ANKET
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Medya Prodüksiyon Organizasyon Yayıncılık Reklam ve Haber Ajansı’na aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.