Osmancık OSB’ye Bağlantı Yolu ve Kavşak Yapılacak

Osmancık Organize Sanayi Bölgesini Kamil Yoluna bağlayacak bağlantı yolu için Duble Yolun Osmancık OSB’ye kadar uzatılması ve OSB kavşağı yapılmasına yönelik çalışmalar başladı.

Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Karayolları Bölge Müdürü Rifat Silov, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak ve DSİ Çorum Şube Müdürü Murat Şerbetci Organize Sanayi Bölgesi kavşağında ve dere ıslahı yapılacak alanlarda incelemelerde bulundu.

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Karayolları 7. Bölge Müdürlüğünün  Kamil Yolundaki duble yolu OSB’ye kadar uzatacağını belirten Kaya, Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğünün de OSB’nin bağlantı yolu güzergahında yer alan dereyi ıslah edeceğini belirti.

Her iki kurumun da hazırladığı projeyi inceleyen Kaya, çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör de OSB Bağlantı Yolunun bir an önce tamamlanmasının yatırımcılar için önem arz ettiği ifade etti.

Çalışmalardan dolayı yetkililere teşekkür eden Gelgör, duble yolun uzatılması durumunda güzergahta yer alan Osmancık İtfaiyesi için çıkış noktası koyulmasını istedi.

Bu içeriği çevrenle paylaş.

Son Haberler
Osmancık'ta Bir köy karantinaya alındı
Yeni Haber

Osmancık'ta Bir köy karantinaya alındı

Osmancık 'ta Basına  Kahvaltı
Yeni Haber

Osmancık 'ta Basına Kahvaltı

Osmancık 'ta sinema filmi çekiliyor
Yeni Haber

Osmancık 'ta sinema filmi çekiliyor

Kurbanlık taşıyan traktör kaza yaptı
Yeni Haber

Kurbanlık taşıyan traktör kaza yaptı