Kardeş Azerbaycan'ın her zaman yanındayız'

Kardeş Azerbaycan'ın her zaman yanındayız'

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Azerbaycan Toplumsal Siyasal Uluslararası Araştırmalar Merkezi Genel Başkanı Samir Adıgözelli ve Dış İlişkiler Editörü Şahin Hasanov'ı ağırladı.

Azerbaycan'ın Karabağ harekatına destek veren Türkiye'ye, özellikle de Osmancıklılara teşekkür etmek için gelen Azerbaycan ekibini Osmancık'ta ağırlamaktan onur duyduğunu dile getiren Başkan Gelgör, kardeş Azerbaycan'ın her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Başkan Gelgör, "Kardeş Azerbaycan'dan çok değerli misafirlerimizi ilçemizde konuk ettik. Azerbaycan Toplumsal Siyasal Uluslararası Araştırmalar Merkezi Genel Başkanı Samir Adıgözelli ve Dış İlişkiler Editörü Şahin Hasanov'a ziyaretlerinden ve değerli hediyelerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Biz de ilçemizin tarihi mekanlarını yansıtan tablomuzu takdim ettik.

Azerbaycan'ın Karabağ harekatına destek veren Türkiye'ye, özellikle de Osmancıklı kardeşlerine teşekkür etmek için buraya kadar bizzat gelmelerinden onur duydum. Osmancık halkı her zaman kardeş Azerbaycan'ın yanındadır, yanında olmaya devam edecektir." dedi. 

Bu içeriği çevrenle paylaş.