Teşekkür Plaketi

Teşekkür Plaketi

Osmancık’a bağlı Yağsiyan Köyü, Dilimhasar Mahallesinde yaşayan vatandaşlar yıllardır yaşadıklarını elektrik sorununun çözülmesinden dolayı ilgililere ve yetkililere verdikleri plaketle teşekkür etti.

Mahallelerinde yaşanan elektrik sorununun çözüme kavuşmasından dolayı son derece mutlu olduklarını ifade eden vatandaşlar Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’ye, Vali Yardımcısı Murat Çağrı Erdinç’e Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay’a, Osmancık Jandarma Komutanı Nuri Uyar’a, YEDAŞ Şefi Mehmet Mucur ve CHP Çorum İl Genel Meclisi Üyesi Yıldız Bek’e gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür plaketi taktim etti. Mahalle sakinleri adına teşekkür plaketini işitme engelli İsmail Kuruçay taktim ederken, mahallelerinde yaşanan diğer sorunları da yetkililere iletti.

Kuruçay, bozuk olan yollar nedeni ile köylülerin mağdur olduklarını dile getirerek; “Köyün diğer mahallelerinde devam eden yol sorunları ve bu sorunlardan dolayı hayvancılık ile uğraşan köylüler hayvanlarının ölümü ile çaresiz kalmakta, kazanç olarak görülen hayvanlarının yol sorunu nedeniyle zamanında yetişemeyen veteriner Hekim’de çaresiz kalmaktadır.

Yağsiyan Köyü, Dilimhasar Mahallesi sorunları konusunda yaşanan sıkıntılar nedeniyle yapılan ziyarette mahallenin sorunlarını takip eden ve çözümü için gerekli birimlere bilgi ve önerilerimizi sunduğumuz sorunlarımızın takipçilerini makamlarında ziyaret ederek Yagsiyan ve Baltacı Mehmet Paşa Köyü Dernek Başkanı İsa Güder ve köy halkımız adına teşekkürlerimizi ilettik”dedi.

Bu içeriği çevrenle paylaş.