MHP Çorum Teşkilatı Ankara'da Grup Toplantısına katıldı

MHP Çorum Teşkilatı Ankara'da Grup Toplantısına katıldı

MHP Çorum İl Teşkilatı, İl Başkanı Agah Karapıçak öncülüğünde tüm İl ve İlçe teşkilat yöneticileri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlenen MHP Grup Toplantısına katıldı. Toplantıya Osmancık'tan da Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve beraberindekiler katıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlenen MHP Grup Toplantısına tam kadro katılım gösteren MHP Çorum teşkilatları İl Başkanlığının organizasyonu ve İl Başkanı Agah Karapıçak’ın öncülüğünde İl Yönetim ve İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, KAÇEP İl ve İlçe Başkanları, Kamu-Sen ve TÜRKAV İl Başkanları tam kadro katılım sağladı.

MHP Grup toplantısına katılım sonrasında açıklama yapan Agah Karapıçak; “MHP Çorum teşkilatları olarak tüm il ve ilçe teşkilatlarımız, Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimiz, İl Genel Meclisi Üyelerimiz, KAÇEP İl ve İlçe Başkanlarımuz, Kamu-Sen ve TÜRKAV İl Başkanlarımızın geniş katılımıyla Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin yaptığı MHP Grup toplantısına katılım sağlamak için Ankara’ya geldik. TBMM’de düzenlenen grup toplantısına Çorum olarak tam kadro katıldık. Genel Başkanımızın tarihe notlar düştüğü bu ana bizlerle beraber şahitlik eden, katılım sağlayan heyetimizde ki herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum ediyorum. Grup Toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli önemli konulara değindi.

“YURDUMUZUN HER KÖŞESİNDE HEDEFLERİMİZİ ANLATIYORUZ”

“Biz dava ve siyaset mücadelemizi inançla, iddiayla, irfanla, itibarla ve sabırla ifa ediyor, yurdumuzun her köşesinde yüksek hedeflerimizi anlatıyoruz” diyen Bahçeli, “Çok çalışıyoruz, her insanımızla ülkemizin gerçeklerini ve geleceğinin yol haritasını temiz ve kucaklayıcı bir dille paylaşıyoruz. Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımızın koordinesiyle takip ve temin edilen “Adım Adım 2023; Köyüm Benim Sohbet Toplantıları”mıza kararlılıkla devam ediyoruz. Anadolu’nun en ücra köşelerine, Başkanlık Divanı üyelerimizden, milletvekillerimizden, MYK ve MDK üyelerimizden teşkil edilmiş heyetlerden birisi gidiyor, diğeri geliyor” dedi.

“EYT İLE İLGİLİ DÜZENLEME HAYATA GEÇİRİLECEK”

Bahçeli, başta emeklilikte yaşa takılanlarla, sözleşmeli çalışanları ilgilendiren, vatandaşların lehine mühim kazanımlar sağlayacak kanuni düzenlemelerin sırasıyla hayata geçileceğinin müjdesini verdi.

Terör örgütlerinin sadece Türk insanının değil, tüm insanlığın ortak kan davalısı, ortak can düşmanı olduğuna vurgu yapan Bahçeli, “Terörizmin hiçbir şekli, hiçbir türü, hiçbir türevi masum değildir, meşru değildir. Şu gerçeği itiraf etmek gerekir ki, Türkiye’nin üstesinden gelinmesi kaçınılmaz olan öncelikli sorunu, bize göre sorunlar piramidinin zirvesine oturmuş bölücü terör sorunudur. Bu melametin, bu melanetin hakkından gelemedikten sonra hayatın diğer alanlarında tam bir istikrar yakalamamız çok zor ve zahmetli, belki de muhal bir hayaldir. Terör sorunu ülkemizin henüz kabuk bağlamamış yarasıdır. Fakat bu alanda çok ciddi neticelerin alındığı da malumlarınızdır. Zaman zaman kanatılan bu yara açık oldukça üzerine konmak için fırsat kollayan pek çok iç ve dış mahreçli haşarat ve husumet odağı çıkacaktır, bugüne kadar da çıkmıştır. Ekonomik güvenliğimizin sürekliliği, siyasal dirliğimizin sürdürülebilirliği, toplumsal huzurumuzun sükûneti, bölgesel ve küresel caydırıcılığımızın sürati terörle mücadeleden alınacak kalıcı ve kesin sonuçlara bire bir bağlıdır” diye konuştu.

Bu içeriği çevrenle paylaş.